HRVATSKA DOČEKUJE VELIKU BRITANIJU

Zbog gimnastike, Murray ne može igrati u Osijeku

NOVI USPJEH DONNE VEKIĆ

Pobjednički i kroz Istanbul

Ivanu Dodigu odlično ide na ATP turniru u Münchenu, odigrao je tri meča, upisao tri pobjede u dva seta i otišao u polufinale. U 1. kolu “pao” je Nikolaj Davidenko, zatim Ivanov sugrađanin Marin Čilić, a onda je jučer u četvrtfinalu pobijedio i Ukrajinca Oleksandra Dolgopolova sa 6:4, 6:4. Dodig je ponovno odigrao mirno, uporno, dobro... “Sve živo” je vraćao, a što su više Dolgopolovi napadi nailazili na zid, Ukrajinac je gubio živce i srljao u pogreške. Dodig je u trećem gemu napravio break, Dolgopolov je kasnije vratio izgubljeno, ali u devetom gemu Međugorac ponovno uzima početni udarac suparniku i na gemu za set nije kiksao. Početkom druge dionice hrvatski tenisač opet uzima servis Dolgopolovu za 2:1, prednost je zadržao do kraja i otišao u polufinale gdje će igrati s domaćim igračem Tommyjem Haasom.