KRAMARIĆ IZGUBIO ŽIVCE

Odigrao odlično, zabio dva pogotka, a teren je napustio nervozan i ljut
Objavljeno 29. travnja, 2024.
Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ponovno je odigrao sjajnu utakmicu i bio prvo ime svog Hoffenheima, koji je u susretu 31. kola Bundeslige izgubio u Bochumu sa 3:2. Domaćin je vodio sa 3:0 sve do 73. minute, kada je na scenu stupio napadač Vatrenih Andrej Kramarić. Hrvatski je reprezentativac prvo u mrežu skrenuo pokušaj Juraseka za smanjenje zaostatka, a potpunu je neizvjesnost vratio u 84. minuti. Sjajno je prebacio suparničkog vratara za 3:2. Ipak, do kraja se rezultat nije mijenjao i unatoč svojoj sjajnoj predstavi Krama je teren napustio nezadovoljan. Nogometaši Hoffenheima nakon utakmice otišli su pozdraviti navijače koji su ih došli podržati na gostovanju, no ondje su naišli na nezadovoljstvo. Razljutilo je to Kramarića, koji je ušao u raspravu s nekim na tribinama. Hrvatski reprezentativac pritom je pozivao čovjeka s kojim je raspravljao da siđe na teren. Nije to dobro sjelo navijačima Hoffenheima, ali ni igračima. Kapetan momčadi Oliver Baumann nije ulazio u detalje sukoba Kramarića i navijača, samo je kratko komentirao: “Devedeset devet posto (navijača) ne razumije nogomet, pa nema potrebe govoriti o tome. Naravno da sam u trenutku kad su nas prozivali bio malo ljutit.”