okrunio nadmoć Vinkovčana
Objavljeno 30. srpnja, 2014.
CIBALIA              1 (1)
KOZARMISLENY  0 (0)

VINKOVCI –Stadion HNK Cibalia. Gledatelja: 350. Vrijeme: oblačno i kišovito. Sudac: Josip Lučić (Vinkovci). Strijelac: 1:0 Kujundžija (36).

CIBALIA: Vranjić, Filipović, Aganspahić, Zgrablić, Završki, Muženjak, Kvesić, Kujundžija, Mandić, Lukić, Mišić. Još su igrali: Jozinović, Perković, Conjar, Mauer, Bartolović, Turčin, Martinović, Mijoković, Hodak.

KOZARMISLENY: Solyom, Erdos, Domonkos, Szabo, Tar, Varga, Fenyvesi, Lauer, Nagy, Cziraki, Toth. Još su igrali: Molnar, Imro, Reitz, Valkovic, Szivos, Szabo.

Protiv mađarskog trećeligaša Kozarmislenya trener Tomić izveo je kombinirani sastav, koji se mučio do 36. minute kako bi probio gustu obranu gostiju. Probali su Vinkovčani po lijevoj strani preko Kvesića probiti zadnju liniju Mađara, a zatim preko Muženjaka po desnoj strani i po sredini pod dirigentskim nadzorom Mišića i u vrhu Kujundžije i Mandića. Tek u 36. minuti odličnu akciju započeo je Mišić kada je odlično uočio slobodnog Aganspahića, koji odlično upošljava Kujundžiju, a on preciznim udarcem gađa desne rašlje vratara Solyoma. Nadmoć Cibalije u prvom poluvremenu bila je očita, jer u pojedinim trenutcima formacija je bila 3-2-5, s pet napadača, ali ni tako ofenzivan pristup nije donio više pogodaka, premda je prilika za to bilo. Gosti su se predstavili kao solidna momčad, ali bez većih opasnosti za vratare Cibalije. Unatoč zamjenama u drugom poluvremenu, igra je ostala na istoj razini, nekoliko prilika Cibalije i ni jedna gostiju. A.Grgić