Skender u 90. minuti za pobjedu Višnjevčana

BELIŠĆANI BEZ IZGLEDA U BIJELOM BRDU

BSK-ovih furioznih uvodnih pola sata

OTOK                                               1 (1)
SLAVONIJA                                    1 (1)

OTOK – Gradski stadion. Vrijeme: sunčano. Teren: travnat. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Boras (Belišće) 7. Strijelci: 0:1 Martinović (5), 1:1 Komljenović (30). Žuti kartoni: Šer, Tucaković, Ljubić, Mesić, Grgić (Otok), Zeba (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

OTOK: Gotovac 7, Šer 6,5, Komljenović 7, Tucaković 6,5, I.Čavlović 6,5, Ljubić 7,5, I. Grgić 7,5, M.Čavlović 6,5 (od 76. Ž. Grgić -), Matanović 7 (od 80. Jurić -), Baković 7, Mesić 6,5.

SLAVONIJA: Pavić 6,5, Mi. Pavelić 6,5, Ja. Neruda 6, Jo. Neruda 6, Šulc 6, Včelik 6 (od 46. Blim 6), Jogun 6 (od 73. Darmopil -), Martinović 7 (od 84. Ma. Pavelić -), Parmaković 7, Zeba 6, Ergotić 6.

IGRAČ UTAKMICE: IVAN GRGIĆ (OTOK)

Slavonija je u Otok stigla kao drugoplasirana momčad tablice i u susretu s domaćinom potvrdila je svoju kvalitetu. Već u 5. minuti Požežani su stigli do prednosti. Nakon ubačaja s desne strane stvorena je gužva pred golom Gotovca, lopta se odbila do nečuvanog Martinovića, kojem nije bilo teško da je pošalje u mrežu. Poslije primljenog gola Otok se trgnuo, preuzeo inicijativu i ozbiljno prijetio gostima. Domaćini su poravnali točno na isteku pola sata utakmice i to iz slobodnog udarca koji je odlično izveo Komljenović, a vratar Pavić samo pogledom ispratio loptu. Bio je rezultat poluvremena, ali i na kraju susreta, jer u nastavku nije bilo izrazitih šansi ni na jednoj strani. Gosti su na sredini terena kreativnom igrom držali konce u rukama, dok je Otok kontrama i polukontrama prijetio, no bez učinka. S. Bogutovac