Skender u 90. minuti za pobjedu Višnjevčana

ĐAKOVO:

“Petica” Đakovčana

Mladost (C)                                          1 (1)
Višnjevac                                              2 (0)

CERNIK - Igralište Mladosti. Teren dobar. Vrijeme sunčano. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Nedoklan (Cerić) - 7. Strijelci: 1:0 Kumić (24), 1:1 Mihaljević (66), 1:2 Skender (90). Žuti kartoni: Mulac, Dubravac, Gajić (Mladost), Prpić, Repinc, Ištvanić, Krstanović (Višnjevac). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST (C): Kao 6, Dubravac 6,5, Kalić 6, Širić 6,5, Vlaović 6 (od 85. Šimić -), Lukšić 6,5, Akmačić 6, Mulac 6 (od 77. Gajić -), Bungić 6 (od 65. Curić 6), Terzić 6, Kumić 6,5.

VIŠNJEVAC: F. Jakovljević 7, Barišić 6 (od 46. Krstanović 7), Bubalo 6, Skender 6,5, Prpić 6, Ištvanić 6, Žitnjak 6, Merkaš 6,5, I. Jakovljević 6,5, Repinc 6,5 (od 80. Rudan -), Mihaljević 7 (od 84. Suvaljko -).

IGRAČ UTAKMICE: BRUNO KRSTANOVIĆ (VIŠNJEVAC)

Domaća Mladost je konačno nastupila kompletna, ali nije uspjela stići do prijeko potrebnih bodova.. Višnjevčani su u 7. minuti skoro poveli, no udarac Mihaljevića završio je u vratnici. Nakon toga domaćini su stvarali prilike te poveli u 24. minuti, kada je Bungić prošao po desnoj strani, vratio loptu na peterac, gdje ju je Kumić spremio u mrežu. Domaćini su potom vodstvo mogli povećati preko Lukšića i Kumića, ali nisu bili dovoljno precizni. U 66. minuti Merkaš je ubacio, Mihaljević pucao glavom u zemlju i tako svladao domaćeg vratara za poravnanje. U posljednjih deset minuta Cerničani su preko Curića, Lukšića i Vlaovića imali prilike za pobjede, a ono što nije uspjelo njima, pošlo je za nogom gostima. U sudačkoj nadoknadi Skender je primio loptu i precizno pucao za sva tri boda i veliko slavlje Višnjevca.. B. Tomek