NOVA GRADIŠKA

Belišćani ostali neporaženi s igračem manje
Objavljeno 10. rujna, 2018.
Bez pobjednika u zanimljivom susretu u Novoj Gradiški, čime mogu biti zadovoljniji gosti iz Belišća koji su u 73. minuti ostali s igračem manje. Zbog drugog žutog kartona isključen je Valentin Stanić. Domaćin to nije iskoristio, štoviše, ispustio je prednost koju je dotad imao i do koje je stigao u prvom poluvremenu. Do vrijednog boda, s kojim su i dalje neporaženi nakon tri odigrana susreta, Belišćane je doveo Ratković u završnici susreta. A.G.
SLOGA (NG) 2 (2)

BELIŠĆE 2 (1)

NOVA GRADIŠKA– Stadion NK Sloga. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Dergez (Đurđevac). Strijelci: 1:0 D. Bungić (31), 1:1 Radovanović (40), 2:1 Vlaović (41-11m), 2:2 Ratković (90). Žuti kartoni: Blažević, Kašljević, Kulundžić (Sloga), V. Stanić (Belišće). Crveni karton: V. Stanić (Belišće)

SLOGA NG: Maričević, Kulundžić, Kašljević, Ćelepirović, Vlaović, D. Bungić, F. Bungić, Gospočić (od 79. Severović), Blazina (od 76. Menegon), Blažević, Mihić (od 76. Filipović).

BELIŠĆE: M. Stanić, V. Stanić, Tatalović (od 79. Mandić), Lacković, Milić, Salapić, Ratković, Vinogradac (od 58. Paulić), Damjanović, Grafina (od 46. Matoković), Radovanović.