TRENER OSIJEKA:

Ovo je pobjeda mojih suradnika

U GRADSKI VRT DOŠAO ISKUSNI VRATAR

Zvonimir Mikulić (p)ostaje “jedinica”

Uvjerljivo su osječki juniori porazili vršnjake iz Novoga Sada. Posebice je Kuleševićeva momčad uvodno bila učinkovita, postigavši do 26. minute tri pogotka. Gosti su potom do odmora uspjeli zatresti Maleničinu mrežu, ali su bolji Osječani u nastavku s još dva pogotka potvrdili zasluženost pobjede.(D.L.)

OSIJEK (J)                                               5  (3)
VOJVODINA (J)                                     1  (1)

OSIJEK - Teren s umjetnom travom stadiona Gradski vrt. Vrijeme: oblačno. Gledatelja: 40. Sudac: Dario Bel (Osijek). Strijelci: 1:0 A. Grgić (10), 2:0 Mandić (18), 3:0 A. Grgić (26), 3:1 Asani (30), 4:1 Lukić (62), 5:1 Sabljić (86)

OSIJEK: Malenica, Arsenić, Šimunec, Balentović, Marinčić, Mioč, Ugarković, M. Kovačić, Lukić, A. Grgić, Mandić. Još su igrali: Tonček, A. Kovačić, Grafina, Bekavac i Sabljić. TRENER: Ivica Kulešević

VOJVODINA: Rockov, Kremenović, Joksimović, Babić, Jorgić, Makarić, Milinković-Savić, Stanić, Asani, Panić, L. Grgić. Još su igrali: Tarabić, Drinić, Kočović, Kojić, Katanić, Karač, Matić, Krstić i Lekić. TRENER: Dušan Bajić

DRUGO EUROPSKO PRVENSTVO - ŠPANJOLSKA 1964.