BJELOBRDCI REMIJEM U ŽUPANJI (1:1) PREKINULI NIZ OD ČETIRI POBJEDE

Vratar Graničara kaznio BSK u šestoj minuti sudačke nadoknade

DOMAĆINI BILI NA RUBU PORAZA, A NA KRAJU IPAK IMALI RAZLOGA ZA SLAVLJE

Vratar Ivkić u posljednjim sekundama pogodio za bod Graničara

BSK ODNIO SVE IZ ANTINA

Nikolićeva majstorija odlučila pobjednika

Graničar                                         1 (0)
Otok0

ŽUPANJA - Spomen stadion prve nogometne lopte u Hrvatskoj. Vrijeme oblačno i hladno. Teren travnat, klizav. Gledatelja: 150. Sudac: Alen Hrgović (Vukovar) - 7. Strijelac: 1:0 Vidović (80). Žuti karton: Grgić (Otok). Crvenih kartona nije bilo.

GRANIČAR: Ivkić 7, O.Galović 7, Petričević 6, Breškić 7, Tomašević 6, Pavičić 6,5, H.Galović - (od 12. Panić 6), Momić 5,5 (od 57. Šumanovac 6), Pejaković 6 (od 82. Miličević -), Vidović 7,5, Orkić 6,5.

OTOK: Đurković 7, Divković 6, Mesić 5,5, Tucaković 6, Ljubić 5,5, Grgić 6 (od 88. Tešija -), Matanović 6,5, Čavlović 6, Stornjak 5,5 (od 71. Peranović -), Baković 6,5, Komljenović 7.

IGRAČ UTAKMICE: ANTONIO VIDOVIĆ (GRANIČAR)

U derbiju klubova Vukovarsko-srijemske županije uglavnom se igralo na sredini terena. Gosti su došli sa samo dvije pričuve, no i osim toga su se ravnopravno suprotstavili Graničaru. Komljenović, Baković i Matanović pokušali su iznenaditi domaćeg čuvara mreže, no bez uspjeha. Slično su činili na drugoj strani i napadači Graničara, no ni oni nisu pronašli put do mreže. Domaćini su bili oslabljeni ranim izlaskom Hrvoja Galovića, koji je već u 12. minuti zbog obnovljene ozljede ligamenata morao izvan terena. Komljenović je u 68. minuta oštro pucao, ali pokraj vrata spremnog Ivkića. Trenutak odluke dogodio se deset minuta prije kraja kada je Vidović iz jedne gužve savladao do tada pouzdanog i sigurnog Đurkovića, koji je ranije bio i čuvar mreže Graničara. S.Bogutovac