POŽEGA 2018.

Pokal posvetili Bruni Bobanu
Objavljeno 7. siječnja, 2019.
Slavljem Caffe bara Colosseum završeno je 28. izdanje Božićnog malonogometnog turnira Požega 2018. Finalna večer bila je iznimno zanimljiva, a ljubitelji "hakla" koji su napunili tribine sportske dvorane Grabrik mogli su uživati. U velikom finalu, utakmici u kojoj se odlučivalo tko će osvojiti naslov pobjednika, sastale su se momčadi koje su tijekom turnira i najviše pokazale - CB Colosseum i Očna optika Abrić. Na kraju je veliko slavlje Colosseuma koji je pogodcima Duvančića i Bundavice pet minuta prije kraja vodio 2:0. No, onda je krenula drama, Abrići se nisu predavali i Šulc je u 38. smanjio na 2:1. OP Abrić je napadao i tražio izjednačenje, no pobjedu favorita potvrdio je Bundavica pogodivši za konačnih 3:1 u posljednjoj minuti susreta. Colosseum (Iličić, Maričević, Popović, Duvančić, Čirjak, Koturović, Kafka, Ćavar, Perković, Bundavica, Kajfeš) je po imenima i bio najjača momčad Požege 2018., tako da njegov trijumf nije iznenađenje, nego očekivan epilog turnira. U utakmici za treće mjesto Caffe bar Samson uvjerljivo je pobijedio Fitness Play sa 8:2. A nakon što su primili pokal za treće mjesto, igrači Samsona napravili su potez za pamćenje i izmamili pljesak cijele dvorane. Pehar su zamotali u dres tragično preminulog Brune Bobana, koji je sa Samsonom osvajao požeški turnir 2013. i 2016., te ga digli visoko prema nebu. Broncu su posvetili nezaboravnom Bruni i bio je to naljepši, ali i najdirljiviji trenutak cijelog turnira.
Dodijeljene su i pojedinačne nagrade, najbolji vratar turnira je Nikola Ilinčić (CB Colosseum), najbolji strijelac s 11 pogodaka Tomislav Žuljević (Valis Aurea), a za najboljeg igrača turnira izabran je Dino Bundavica (CB Colosseum). I. Li.
Igrači Samsona su pokal za treće mjesto zamotali u dres tragično preminulog Brune Bobana te ga digli visoko prema nebu