BEZ POBJEDNIKA U VARAŽDINU

Spačva imala posljednji napad za pobjedu, ali je kući ponijela samo bod
Objavljeno 7. travnja, 2024.
U 5. Paket24 Premijer lige - Lige za prvaka rukometaši Bjelin Spačve Viknovci neporaženi su se vratili kući s gostovanja kod momčadi Varaždina 1930. Utakmica u dvorani u Graberju završila je neodlučeno 29:29, to je prvi remi Bjelin Spačve u Ligi za prvaka, u kojoj još ima pobjedu i tri poraza. Varaždin 1930 pak osvojio je svoj prvi bod u Ligi za prvaka.

Gosti su odlično krenuli u utakmicu i nakon 15 minuta igre imali pet pogodaka prednosti (4:9). No kako je utakmica odmicala, tako su Varaždinci bili sve bolji, a u drugom dijelu prvog poluvremena preokrenuli rezultat, ali na odmor se ipak otišlo s minimalnom prednošću Vinkovčana (14:15). Sve do posljednjih deset minuta bila je to uglavnom egal utakmica, ali su u 56. Varaždinci otišli na "plus 3". Vinkovčani su se uspjeli vratiti i izjednačiti, imali su posljednji napad za pobjedu, ali nisu mogli do nje. U redovima Bjelin Spačve najraspoloženiji je bio Tin Kuže sa šest pogodaka, a po pet su zabili Vlado Matanović i Filip Mažurana. Vratar Sandro Kolar imao je 11 obrana. I. Li.