KOPRIVNICA

Jelisavčani gubili pa stigli do pobjede u sučevoj nadoknadi
Objavljeno 25. ožujka, 2019.
Nogometaši Vihora ostvarili su pobjedu na gostovanju u Koprivnici unatoč tome što su domaći imali i rezultatsku prednost. Momčad koju od zimske stanke vodi Valentin Knapić povela je u 15. minuti, a strijelac je bio Nikola Tuba. Dvadesetak minuta poslije Vihor je izjednačio. Pogodak je postigao njihov najbolji strijelac Marin Pavlović, koji se tako našao u društvu najefikasnijih strijelaca lige. Gosti su mogli i ranije do drugog

pogotka. Dvaput su pogađali gredu, a jednom je to uspjelo i domaćinima. Ipak, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, kada se sudac Marijo Petrović iz Čazme već spremao svirati kraj, Hrvoje Babec, postigao je pogodak za veliko slavlje gostiju te tako domaću momčad ostavio na začelju trećeligaške tablice. K.E.
KOPRIVNICA *1 (1)

VIHOR *2 (1)

KOPRIVNICA - Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš". Gledatelja: 100. Sudac: Marijo Petrović (Čazma). Strijelci: 1:0 Tuba (15), 1:1 Pavlović (35), 1:2 Babec (94). Žuti kartoni: Jovanovski, Hamzey (Koprivnica), Vratković, Jović, Čiš (Vihor)

KOPRIVNICA: Slukić. Tucaković, Janeš (od 72. Šarlija), Tuba, Hamezy, Kudumija (od 87. Filipović), Jovanovski, Kranclbinder, Dodik, Vrkić, Mihaljević (od 68. Šumiga)

VIHOR: Banović, Pavlović, Purgar, Kubala, Jović (od 96. Tomac), Babec, Dinjar, Šoštarić, Vratković, Kubala (od 65. Čiš), Torčić