TREĆA HNL "ISTOK": BOGDANOVCI

Pavlović s bijele točke otklonio dvojbe, Brajković ostavio nadu
Objavljeno 22. listopada, 2018.
Bodove iz Bogdanovaca, gdje Vukovar 1991 igra svoje domaće utakmice odnijeli su i nogometaši Vihora iz Jelisavca. Utakmicu je bilo zanimljivo gledati jer se rezultat mijenjao i držao sve u neizvjesnosti. Ipak, kada je Vihor došao do trećeg pogotka u 84. minuti, s bijele točke teško je bilo vjerovati da će igrači Ivice Radoša ipak još jednom ostvariti višu razinu igre i doći bar do boda. Previše pogrešaka u obrani Vukovaraca, iz kojih su gosti postizali pogotke, teško je bilo nadoknaditi u napadu, premda su u 87. minuti preko Brajkovića donekle ostavili nadu u osvajanje bodova do kraja susreta. Ipak, nisu uspjeli, pa su Vukovarci sa šestim porazom ostali pri dnu trećeligaške ljestvice. A.G.
VUKOVAR 1991         2  (1)
VIHOR                          3 (1)

VUKOVAR – Stadion Bogdanovci. Gledatelja: 150. Sudac: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelac: 0:1 Babec (18), 1:1 Dragojević (21), 1:2 Vučemilović (72). 1:3 Pavlović 84.-11m), 2:3 Brajković (87). Žuti kartoni: Dragijević, Brajković, Tomas (Vukovar 1991), Babec, Janžek, Vučemilović (Vihor). Crvenih kartona nije bilo.

VUKOVAR 1991: Đilas, Suton (od 78. Živković), Stojanac, Cerovski, Dragojević, Mihajlović, Tomas Rajić (od 64. Ceranić), Brajković, Prkić (od 66. Drahotuski), Plum.

VIHOR: Banović, Pavlović, Čaušić, Jović, S. Kubala (od 60. Vučemilović), Dinjar, Šulava, Vratković, Babec (od 78.M. Kubala), Tomas, Torčić (od 67. Janžek).