ČETVRTFINALE KUPA ŽNS-A OSJEČKO-BARANJSKOG

Bjelobrđani za pola sata riješili Feričančane
Objavljeno 28. travnja, 2016.

Polufinalist županijskog kupa znao se već nakon 30-ak minute igre! Tada je kvalitetniji, domaći, trećeligaš imao tri pogotka prednosti i ostatak je susreta bio formalnost. Bjelobrđanima ju je olakšao Falamić zasluživši u 55. minuti izravni crveni karton, tako da je gostujući županijski prvoligaš iz Feričanaca do kraja igrao s deset igrača. (D.L.)

BSK                      4  (3)
FEŠK                    0

BIJELO BRDO - Igralište Bijelo Brdo. Vrijeme: oblačno s povremenom kišom. Teren: dobar. Gledatelja: 70. Sudac: Ivan Zeko-Pivač (Osijek). Strijelci: 1:0 Dorić (5), 2:0 Krajček (23), 3:0 Tomas (32), 4:0 Kovačić (87). Crveni karton: Falamić (FEŠK)

BSK: Ilinčić, Majtanić, Arežina, Krajček (od 46. Diogo), Severović, Meter, Karanović, Dorić (od 61. Leš), Ištvanić (od 56. Nešić), Tomas, Kovačić. Trener: Davor Rupnik

FEŠK: Banović, Falamić, Benković (od 80. M. Škiljić), Marić, I. Škiljić, Pavlović, Vidaković (od 57. I. Ploher), Knežević, Štefančić, J. Ploher (od 73. S. Kapraljević), M. Kapraljević. Trener: Marko Žigić