ODBOJKAŠICE OSIJEKA NASTAVLJAJU NIZ U DOMAĆEM PRVENSTVU

OSIJEK - Dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 100. Suci: Vučak (Valpovo) i Zamaklar (Belišće).

OSIJEK: Matković, Lulić, Volmut, Kolarić, Malenica, Krivić, Jakšetić, Bilić, Hanikova, Felja, Grubeša, Šimunec

ZAGREB: Pejić, Miloš, Pavičić, Milec, Amanović, Ivanović, Pavić, Ušić, Bojanjec, Vizner

REZULTAT PO SETOVIMA: 25:18, 25:16, 25:11

Odbojkašice Osijeka nastavljaju pozitivan niz u hrvatskom prvenstvu. U 7. kolu Skupine II, u dvorani Gradski vrt pobijedile su Zagreb bez izgubljenog seta, te na konto upisale šestu pobjedu i ostale pri samom vrhu tablice.

- Dobra serija se nastavlja, stvarno nam ide, bio je prvi komentar trenera domaćih Miroslava Đekića.

U subotu nije bilo nikakvih dvojbi oko pobjednika, dobre Osječanke su od prvog poena pokazale autoritet, utakmicu otvorile vodstvom 5:1 i razliku od četiri-pet poena održavale do kraja. Sličan scenarij bio je i u drugoj dionici, a Đekićeva ekipa najlakše je dobila treći set u kojem su se Zagrepčanke potpuno “raspale”, pa je trener domaćih s parketa mogao povući igračice iz prve postave i priliku dati onima koje ne igraju previše.

- Kao što smo i planirali, Zagreb smo poslali kući praznih ruku, a ova utakmica nam je poslužila i kao dobro zagrijavanje za srijedu, kada u četvrtfinalu Kupa Hrvatske igramo s Azenom Velika Gorica. Zato sam u zadnjem setu radio promjene u ekipi, kako bi se igračice iz udarne postave što bolje odmorile za Azenu, dodao je trener Osijeka. I. Liović

Skupina II

1. Cestorad 7 6 1 20:7 18 2. Osijek 7 6 1 18:7 17 3. Kaštela DC 7 5 2 17:6 16 4. Grobničan 7 3 4 12:13 10 5. Šibenik 6 3 3 12:13 7 6. Rovinj 6 2 4 8:14 6 7. Zagreb 7 1 6 6:18 4 8. Kostrena 7 1 6 4:19 3