31. KOLO ŠPANJOLSKOG NOGOMETNOG PRVENSTVA

Rakitić i Budimir ušli pred kraj
Objavljeno 21. travnja, 2021.
U susretu 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Levante sa 1:0, dok je Osasuna porazila Valenciju sa 3:1. Pogodak za Sevillu zabio je Yousef En Nesyri u 53. minuti, a u momčadi gostiju u posljednjih 15 minuta utakmice igrao je bivši Vatreni Ivan Rakitić. U drugom susretu Osasuna se lako obračunala s Valencijom, pogotke za domaću momčad zabili su Javi Martínez (13), Jonathan Calleri (32) i Roberto Torres (67-11m), a pogodak za Valanciju postigao je Kevin Gameiro (30). Hrvatski repezentativac Ante Budimir veći dio susreta odgledao je s klupe, za Osasunu je zaigrao od 78. minute. Na ljestvici Primere vodi Atletico Madrid sa 70 bodova, Real Madrid na drugom mjestu ima tri boda manje, Sevila je treća sa 67 bodova, a Barcelona je četvrta sa 65 bodova. Osasuna je osma na tablici s 40 bodova.