PAKET 24 PREMIJER LIGA

Spačva Vinkovci jesen završila na odličnom trećem mjestu tablice
Objavljeno 15. prosinca, 2019.
Rukometaši Spačve Vinkovci na najbolji način završili su jesenski dio Paket 24 Premijer lige. Vinkovčani su na oproštaju od godine s 31:30 svladali momčad Dubrovnika, što im je donijelo treću poziciju u ukupnom poretku, što je i njihov najbolji plasman otkako se natječu u Premijer ligi.
Protiv posljednje momčadi lige nije bilo lagano, igrači Josipa Mečića opuštenije su ušli u susret i to im se umalo osvetilo. Imali su Vinkovčani dosta rupa u igri koje su koristili gosti i u tim razdobljima bili u rezultatskoj prednosti. Pred kraj prvog poluvremena igrači Spačve ubacili su u brzinu više i preuzeli inicijativu te na odmor otišli s dva pogotka prednosti. Odmah na početku drugog dijela susreta domaćin je zaigrao vrlo dobro i došao do rezultatske prednosti koju više nije ispustio. U završnici je uslijedilo opuštanje igrača Svačve, što su gosti iskoristili i ublažili poraz. A. Grgić
SPAČVA       31 (15)

DUBROVNIK       30 (13)

VINKOVCI - SD OŠ B. Kašića. Gledatelja 300. Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg (oba iz Varaždina).

SPAČVA-VINKOVCI: Ćirović, Jurić 1, Maroš, Nađ 3, Vašarević, Vignjević 4, Radović, Pašagić, Marić 5, Vukušić 3, Raguž 7, Mihaljević 5, Gaća, Bolanča 3, Božić, Romić. TRENER: Josip Mečić.

DUBROVNIK: Morović, Knez 1, Brnin, Putica, Bevanda 2, Gabrieri 5, Raguž, Kobetić 7(4), Dabelić 6, Barišić, Radić 4, Lončarica 5. TRENER: Vedran Čurak.

SEDMERCI: Spačva-Vinkovci -, Dubrovnik 4 (4); ISKLJUČENJA: 4 minute Spačva-Vinkovci (Vignjević, Radović), 10 minuta Dubrovnik (Brnin, Gabrieri 4, Dabelić, Radić).
Rezultati 12. kola
Zamet - Varaždin 1930 26:25, Spačva - Dubrovnik 31:30, Bjelovar - Gorica 27:29, Umag - Dubrava 34:32, Poreč - Sesvete 24:19.