DOMAĆINI U ANTINU ZASLUŽENO OSTAVILI SVA TRI BODA

DO 76. MINUTE BILO 2:0, A ONDA VIŠNJEVČANI U ZAVRŠNICI PROSULI POBJEDU

Požežani spasili bod u sudačkoj nadoknadi

Mladost (A)                                       3 (3)
Olimpija                                            1 (0)

ANTIN - Igralište Paža. Vrijeme oblačno. Teren travnat. Gledatelja: 150. Sudac: Oliver Hrmić (Požega) 8. Strijelci: 1:0 Šekerija (8), 2:0 Pavlin (32), 3:0 M.Andričević (40), 3:1 Štolfa (61). Žuti kartoni: Miličić i Bubalo (Olimpija). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST: Pongrac 6,5, Ivanković 6,5, Šekerija 7,5 (od 46. Marošević 6,5), Kovačević 6,5, A.Andričević 6,5, Božić 6,5, Pavlin 8, Knezović 7,5, Vuksanović 6,5 (od 88. Augustinović -), M.Andričević 7 (od 68. Ljoljo 6,5), Novoselac 6,5.

OLIMPIJA: Žitnjak 6, Bubalo 6, Duvnjak 6,5 (od 83. Dumančić -), Budiša 6,5, Grandić 6, Miličić 6, Tabak 6,5, Gogić 6, Štolfa 6,5 (od 77. Šarić 6), Đikić 6 (od 46. Lončarević 6), Vuka 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: DANIJEL PAVLIN (MLADOST)

Domaći su bolje ušli u utakmicu, a to su oplodili već u 8. minuti. Pavlin je s korner linije gađao Vuksanovića na deset metara koji ne zahvaća loptu kako treba, ali ona dolazi do slobodnog Šekerije na drugoj vratnici koji s nekih sedam metara pogađa gol gostiju. Olimpija je mogla izjednačiti u 20. minuti, Duvnjak je pucao s 20 metara, ali pogodio je lijevu vratnicu domaćeg gola. U 32. minuti već je 2:0 za momčad iz Antina. Žitnjak je odbio loptu iz slobodnjaka koji je izveo M. Andričević, ali ona je došla do Šekerije koji je prosljeđuje do Pavlina, a potonji oštro puca s 20 metara, te pogađa desni kut vrata. U 40. minuti Knezović je srušen na oko 30 metara po sredini gola gostiju, loptu uzima Mario Andričević te topovskim udarcem pogađa unutarnju desnu vratnicu od koje se lopta odbija u mrežu, eurogol za 3:0 domaćih. U nastavku domaći imaju još nekoliko izglednih prilika, ali mreža Olimpije je mirovala, a osveta za promašaje stiže u 61. minuti, Štolf je zabio za konačnih 3:1. Z. Kalaica