Višnjevčani samo ublažili poraz
Objavljeno 9. listopada, 2012.
OTOK          2 (1)
VIŠNJEVAC 1 (0)

OTOK - Gradski stadion. Gledatelja: 100. Vrijeme: Sunčano. Teren: Travnat. Sudac: Nikola Šušak (Valpovo) 8. Strijelci: 1:0 Šer (26), 2:0 Komljenović (75), 2:1 I. Jakovljević (83.-11m). Žuti kartoni: I. Čavlović, Grgić, M.Čavlović, Šer, Tucaković (Otok), Žitnjak (Višnjevac). Crvenih kartona nije bilo.

OTOK: Đurković 7 (od 46. Gotovac 7), Šer 7 (od 88. Ž. Grgić -), M.Komljenović 7, Tucaković 7, I.Čavlović 7, Ljubić 7, I. Grgić 7,5, M. Čavlović 7, Stornjak 6,5 (od 46. Baković 7), Matanović 7, Mesić 7.

VIŠNJEVAC: F. Jakovljević 7, Žitnjak 6,5, Bubalo 6 (od 65. I. Jakovljević 6), Skender 6,5, Prpić 7, Berečić 6, Ištvanić 6, Merkaš 6,5, Budimir 7 (od 46. Repinc 6,5), Krstanović 6,5, Mihaljević 6 (od 77. Barišić-).

IGRAČ UTAKMICE: IVAN GRGIĆ (OTOK)

Višnjevac je na startu utakmice pritisnuo domaćine, koji su izdržali početni nalet gostiju te poveli u 26. minuti. Začetnik polukontre Ivan Grgić poslao je dubinsku loptu prema Šeru, koji je izišao sam pred Filipa Jakovljevića i smirenim potezom poslao loptu u njegov kut za 1:0. U 46. minuti vratar Otoka Đurković nakon jednog nehotičnog starta ostao je ozlijeđen pa ga je na vratima zamijenio Gotovac. Baković je u 75. minuti po desnoj strani odigrao povratnu loptu do Marka Komljenovića, koji je bez čekanja preciznim udarcem pogodio suprotni kut odličnog vratara Filipa Jakovljevića. Gosti se ni tada nisu predali, Ljubić je u 83. minuti skrivio kazneni udarac koji je u gol pretvorio Ivan Jakovljević. Ipak, više od toga gosti nisu uspjeli napraviti i bodovi su zasluženi ostali u Otoku.S. Bogutovac