BROĐANI OSLABLJENI, ALI KONKURENTNI

Dobro se nosili 36 minuta u Kaštelama
Objavljeno 28. ožujka, 2024.
Svoje posljednje gostovanje sezone, u sklopu 25. kola, odradili su i košarkaši prvoligaša sa Save. Marsonia ga je zaključila porazom kod Ribola Kaštela, domaćin je slavio sa 85:79 (28:19, 16:19, 17:24, 24:17). Brođani su nastupili nekompletni, bez svog najboljeg igrača Amerikanca Basseta i Luke Špehara, ali su i takvi bili konkurentni za pozitivan ishod. Ipak, Kaštelani su bolje odradili uvodnu i, što je važnije, posljednju četvrtinu. Bilo je neizvjesno do četiri minute prije kraja (75:72), a onda su domaćini sa šest poema zaredom sve prelomili. U momčadi Igora Kovačevića prvo ime bio je Jacović s 22 poena, 10 skokova i sedam asistencija, a u sastavu su još bili: Zadro 15p, 7sk, 4as, Popić 16, Filipović 13, 9as, Stojsavljević 10, Carević 3, J. Špehar, Kovačević, Pavlović i Sekulić.N.B.