HRVATSKI REPREZENTATIVCI U SVOJIM EUROPSKIM KLUBOVIMA

Kramarić asistirao, slavlje Pašalića
Objavljeno 28. studenog, 2021.
Uspješan vikend imali su hrvatski nogometni reprezentativci u talijanskim klubovima. Inter je u 14. kolu u gostima svladao Veneziju 2:0 te ostao u utrci za naslov, a ponovno su od prve minute zaigrali Marcelo Brozović i Ivan Perišić. "Epic Brozo" odradio je cijeli susret, a Perišić je izišao u 82. minuti. U jednom od derbija kola Atalanta je nakon 32 godine uspjela u Torinu pobijediti Juventus 1:0, a svoj doprinos gostujućem slavlju dao je i Mario Pašalić, koji je zaigrao od 60. minute. U 13. kolu njemačkog prvenstva Hoffenheim je u gostima svladao posljednjeplasirani Greuther Fürth sa 6:3, uz asistenciju Andreja Kramarića, koji je ušao u 57. minuti pri rezultatu 2:2, a namjestio je posljednji pogodak. Ivo Grbić branio je cijelu utakmicu u 15. kolu francuskog prvenstva, u kojem je njegov Lille kod kuće remizirao s Nantesom 1:1. Za razliku od njih, Luka Sučić i Domagoj Vida neće po dobrome pamtiti ovaj vikend. Mladi je hrvatski reprezentativac igrao od 61. minute za RB Salzburg u prvom ovosezonskom porazu u prvenstvu, kod Austrije (K) u 16. kolu austrijskog prvenstva, a Vida je odradio punu minutažu u domaćem 0:4 porazu od Giresunsporta u 14. kolu turskog prvenstva. G.R.