SLAVONSKI BROD

Prvi pogodak sezone Šimca za pobjedu Marsonije
Objavljeno 23. travnja, 2019.
Nogometaši Marsonije ostvarili su devetu prvenstvenu pobjedu i približili se Belišću na ljestvica na četiri boda. Ovo je za Brođane važno, jer do kraja sezone žele preskočiti Belišće u želji da se plasiraju u drugu ligu. Od prve minute domaćin je prijetio gostujućem vrataru Staniću, ali neuspješno. Kapitulaciju mladi gostujući vratar doživio je u 60 minuti i to od Šimca kojemu je ovo prvi postignuti pogodak u ovoj sezoni. A.G.
MARSONIA*1*(0)

BELIŠĆE*0

SLAVONSKI BROD – Stadion uz Savu. Gledatelja: 300. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelac: 1:0 Šimac (60). Žuti Kartoni: Balentović, Rosandić, Katanić (Marsonia), Damjanović, Salapić (Belišće). Crvenih kartona nije bilo

MARSONIA: Memović, Balentović, Čanić, Katanić, Begić, Mišić, Gudelj, Rosandić, Radić (od 92. Garić), Šimac (od 69. Letica), Baričević (od 86. Grgić).

BELIŠĆE: M. Stanić, Žaja, Barišić, Milić, Salapić, Ratković, Mandić (od 46. Vinogradac), Paulić (od 64. V. Stanić), Damjanović (od 82. Matoković), Radovanović, Pačar.