VUKOVAR

Vukovarci promašili kazneni udarac i ostali praznih ruku
Objavljeno 15. travnja, 2019.
Vukovarci nisu iskoristili još jednu priliku za osvajanje bod(ova) na svojem stadionu. Igra domaćih nogometaša i nije bila toliko loša, ali je zato realizacija bila katastrofalna, pa je uslijedio još jedan post tijekom 90 minuta igre. U Vukovaru je u subotu gostovala slavonskobrodska momčad i kući ponijela sva tri boda slavivši s minimalnih 1:0 pogotkom Čanića u 70. minuti. Imali su nogometaši Vukovara 1991 u 77. minuti idealnu priliku za poravnati i uzeti bar bod, ali nisu uspjeli realizirati kazneni udarac. Nakon još jednog posrtanja Vukovarco nisu u dobroj poziciji i do kraja prvenstva ih čeka teška borba za ostanak u Trećoj HNL “Istok”. A.G.
VUKOVAR 1991       0

MARSONIA       1 (0)

VUKOVAR – Stadion: Borovo naselje. Gledatelja: 50. Sudac: Marko Đurđek (Turčin). Strijelac: 0:1 Čanić (70). Žuti kartoni: Nema (Vukovar 1991), Šimac, Begić, Rosandić (Marsonia). Crvenih kartona nije bilo.

VUKOVAR 1991: Đilas, Stojanac, Cerovski, Mihajlović, Tomas (od 84. Škarica), Uhlarik (od 75. Bartolović), Brajković, Plum, Drahotuski (od 75. Gelemanović), Dragojević, Rajić. TRENER: Željko Mažar

MARSONIA: Memović, Balentović, Čanić, Katanić, Begić (od 66. Čengić), D. Grgić (od 46. J. Grgić), Rosandić, Radić, Šimac, Baričević (od 86. Letica), Cvitković. TRENER: Braslav Ostojić