TAEKWONDO

Abramović zlatna na Croatia Openu
Objavljeno 16. studenog, 2018.
Na taekwondo turniru Croatia Open održanom u dvorani 2 Doma sportova u Zagrebu u konkurenciji 1050 natjecatelja iz 60-ak zemalja i 187 klubova ponovno je vrlo zapažena bila članica Taekwondo kluba Brod Lucija Abramović. U pratnji trenerice Dejane Gajić Kovačević, perspektivna brodska taekwondoašica osvojila je zlatnu medalju u kategoriji seniorki do 46 kilograma. Lucija je pobijedila predstavnicu Srbije u prvoj borbi rezultatom 42:22. U polufinalu je bila bolja od predstavnice Nizozemske (prve nositeljice turnira) sa 21:19, a u finalu je svladala predstavnicu Brazila (druga nositeljica turnira) s uvjerljivih 16:3 i tako je osvojila zlato u kategoriji seniorki do 46 kilograma. Bio je to turnir G1 kategorije koji je opet okupio vrlo kvalitetne borce. K.L.