TAEKWONDO TURNIR

Greifenstein osvojio Kondor Open
Objavljeno 11. listopada, 2018.
U nedjelju je u Zagrebu održan 13. taekwondo turnir Kondor Open. Nastupilo je više od 500 natjecatelja iz 66 klubova iz Italije, Slovenije, BiH, Srbije, Mađarske i Hrvatske među kojima su bili i predstavnici TK Sajnami iz Vinkovaca. I ovaj put Vinkovčani su se odlično predstavili. Posebno zapažen bio je u konkurenciji juniora Dominik Greifenstein. Osvojio je zlatnu medalju i pehar za najboljeg juniora turnira. Fran Čopčić, također u juniorskoj konkurenciji, zauzeo je peto mjesto. U konkurenciji kadeta ovo je bio izborni turnir za reprezentaciju Hrvatske. Nastupio je Patrik Sučić, koji je unatoč promjeni težinske kategorije ostvario tri uvjerljive pobjede te potom nakon poraza u finalu osvojio srebrnu medalju. Ipak, osvojio je bodove koji ga ostavljaju u utrci za Europsko kadetsko prvenstvo. Sljedeći, ujedno i posljednji kvalifikacijski turnir, održat će se 20. listopada u Zagrebu. K.L.