ŽDRALOVI

Mladost uz dva pogotka Sučića do treće pobjede
Objavljeno 9. listopada, 2018.
U ravnopravnoj utakmici u kojoj su obje momčadi imale svojih prilika, nogometaši Mladosti osvojili su sva tri boda. Gosti su mogli i bolje proći da su u prvom poluvremenu realizirali kazneni udarac, a kazna ih je stigla u nastavku kada je Sučić s dva pogotka presudio dvoboj.A.G.
MLADOST*3 (1)

SLAVONIJA*1 (1)

ŽDRALOVI – Stadion "Brdo". Gledatelja: 100. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 1:0 Šiprak (4), 1:1 Peharda (24), 2:1 Sučić (55-11m), 3:1 Sučić (75). Žuti kartoni: Vrbanić, Markuz, Pleić, Coha, Šiprak, Buzuk (Mladost), Šulc, Nikolaš, Bojić (Slavonija).

MLADOST: Srbljanović, Markuz, Renić, Nikolić, Pleić (od 88. Vidojević), Vrbanić, Sučić, Buzuk (84. Stanić), Dodaj, Kočić (od 16. Coha), Šiprak.

SLAVONIJA: Rezo, Nikolaš, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 67. Plešić), Šulc (od 46. Grbeš), Žuljević, Peharda (od 74. Karačić), Bojić, Božić, Smojvir.