KOPRIVNICA

Prva pobjeda "zelenih"
Objavljeno 10. rujna, 2018.
Domaći su poveli u 59. minuti nakon školske akcije koju je završio Kovačić glavom nakon ubačaja. U nastavku je bilo i veće nervoze i oštrine, pa su obje momčadi ostale s desetoricom igrača. Pred kraj utakmice "zeleni" su uspjeli realizirati jednu od tri velike prilike te je Tucaković na dodavanje Kolara postavio konačnih 2:0. G.R.
KOPRIVNICA*2 (0)

SLAVONIJA*0

KOPRIVNICA - Gradski stadion Ivan Kušek Apaš. Gledatelja: 100. Sudac: Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 1:0 Kovačić (59), 2:0 Tucaković (89). Žuti kartoni: Gregurina, Vrkić, Silva, T. Srbljinović, Sokić (Koprivnica), Sokić, Božić (Slavonija). Crveni kartoni: K. Srbljinović (72, drugi žuti, Koprivnica), Plešić (70, drugi žuti, Slvonija)

KOPRIVNICA: Slukić, Tucaković, Tuba, K. Srbljinović, T. Srbljinović, Gregurina, Kovačić (od 90. Azenić), Kolar (od 90. Rengel), Kudumija, Silva, Verkić (od 86. Jagarinac).

SLAVONIJA: Rezo, Neruda, Majstotović, Marčetić (od 54. Plešić), Karačić (od 57. Grbeš), Šulc, Žuljević (od 80. Bojić), Sokić, Peharda, Božić, Smojvir.