PREMIJER LIGA ZA RUKOMETAŠE

Spačva će prezimiti među četiri najbolja
Objavljeno 17. prosinca, 2017.

U posljednjem jesenskom kolu rukometaši Spačve Vinkovci ubilježili su šestu prvenstvenu pobjedu. Ovaj put slavili su na gostovanju u Zagrebu protiv Metalca, posljednjeplasirane momčadi lige. Vodili su Vinkovčani od prve minute, a na odmor su otišli s prednosti od tri razlike. U nastavku domaćin pokušava preokrenuti, dvaput ima izjednačenje, a jednom i prednost jednog pogotka (20:19). No, završnica je pripala Vinkovčanima koji su sačuvali četvrtu poziciju na tablici na kojoj će prezimiti do nastavka prvenstva. U redovima Spačve najefikasniji su bili Dino Vukušić sa sedam pogodaka i Marko Vignjević sa šest, dok je Dražen Stojanović obranio jedanaest udaraca suparničkih igrača. A. Grgić

METALAC                                    24  (10)
SPAČVA-VINKOVCI                  26 (13)

ZAGREB - SD Trešnjevka. Gledatelja 100. Suci: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (oba iz Osijeka).

METALAC: Vukšić 1, Polnar 1, Puljić 1, Pehar, Ezgeta 7(1), Šunjić 3, Raič 7(2), Beshir, Rimac, Sertić 1, Jurakić 3, Henigman.

SPAČVA-VINKOVCI: D. Stojanović, M. Jurić 3(1), Maroš, Karaula 3, I. Jurić, Mihaljević, Vešligaj, Nađ 1, Nedić 1, Ereš, Vignjević 6, T. Stojanović, Božić 2, Babić, Vukušić 7(3), Ranogajec 3(2). SEDMERCI: Metalac 5(3), Spačva-Vinkovci 7(6); ISKLJUČENJA: 6 min. Metalac (Polnar, Puljić, Sertić), 12 min. Spačva-Vinkovci (Mihaljević, Nađ 4, Nedić, Božoć, Babić).