TREĆA HNL "ISTOK": BELIŠĆE

Vučemilović zabio u nadoknadi
Objavljeno 20. ožujka, 2017.

Protiv vrlo dobre i organizirane momčadi Bedema domaći su upisali prve proljetne bodove pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade. Prvu priliku imali su gosti u 6. minuti, a Borkovu loptu upućenu udarcem glavom vratar Petrović izbacio je u korner. Četiri minute poslije P. Grgić obilazi gostujućeg vrata i kada se očekivao pogodak s gol-crte, Bedem je spasio Validžić izbacivši loptu klizećim startom u polje. Prošlo je pola sata igre kada je drugi pomoćni sudac Mihael Dendis oštetio domaćina za pogodak. Birčić je solo prodorom prošao nekoliko gostujućih igrača i postigao pogodak, koji je Dendis označio kao zaleđe, ne strijelca, nego Ratkovića, koji nije bio aktivan u toj akciji. U 58. minuti Ratković je s pet metara sam neometan umjesto mreže pogodio gostujućeg vratara. Trener Stjepan Mađarić povukao je odličan potez u 68. minuti, kada je uveo mladog Vučemilovića, a stopera Pranjića prebacio u napad. Crveni su postali opasniji u sudačkoj nadoknadi i postigli pogodak. Karamarković je odigrao za Pranjića, on vrhom kopačke pronalazi Vučemilovića, koji s pet metara šalje loptu u mrežu, za veliko veselje suigrača i domaćih navijača. Z. Kaptalan

BELIŠĆE                      1  (0)
BEDEM                        0

BELIŠĆE – Gradski stadion. Vrijeme: ugodno. Teren: vrlo dobar. Gledatelja: 300. Sudac: Mihael Karalić (Slavonski Brod 6,5). Strijelac: 1:0 Vučemilović (90). Žuti kartoni: P. Grgić, Milić (Belišće), Tustonjić (Bedem)

BELIŠĆE: Petrović 6,5, P. Grgić 6,5, M. Žaja 6,5, Lacković 6 (od 68. Vučemilović 7), Milić 7, Birčić 7, Ratković 6,5, Karamarković 6,5, Matković 6 (od 83. Šafar), Marković 6,5, Pranjić 7,5

BEDEM: Marijanović 6,5, Babić 5,5 (od 46. Ljaljić 5,5), Smolčić 5,5 (od 76. Sambol), Lučić 6,5, Validžić 6, Borko 6,5, Žgela 6, Božić 6, Tustonjić 6, Rajić-Sudar 6,5, Vuksanović 6

IGRAČ UTAKMICE: JURICA PRANJIĆ (BELIŠĆE)