KOPRIVNICA

Kovačić spasio domaćine od poraza protiv BSK-a
Objavljeno 29. kolovoza, 2016.

Bila je to zanimljiva i neizvjesna utakmica, u kojoj su gosti iz Bijelog Brda u prvom poluvremenu ostavili bolji dojam, a nastavak je pripao mladoj momčadi Koprivnice. BSK je poveo u 35. minuti, kad je Miličić kaznio nesigurnost u domaćoj obrani i matirao vratara Tihelku, a gosti nisu uspjeli iskoristiti još dvije dobre prilike. U nastavku je BSK mogao povisiti vodstvo, ali je vratnica spasila “zelene”, potom su veliki trud i borbenost domaćih igrača bili nagrađeni u završnici susreta. Nakon što je iz kuta ubacio Tucaković, pred vratima gostiju najbolje se snašao Leo Kovačić i pogodio za konačnih 1:1. Potom je Pavlović propustio priliku za potpuni preokret, pa je remi vjerojatno i najpravedniji ishod susreta.

KOPRIVNICA1 (0)
BSK1 (1)

KOPRIVNICA - Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 0:1 Miličić (35), 1:1 Kovačić (74). Žuti kartoni: Kolar, Sminderovac, Rajić, Bubnjić (Koprivnica), Ždinjak, Meseljević (BSK). Crvenih kartona nije bilo.

KOPRIVNICA: Tihelka, Tucaković, Sminderovac (od 66. Pavlović), Tuba, Srbljinović, Munivrana (od 80. Bubnjić), Vučinić, (od 46. Rajić), Tkalčić, L. Kovačić, Kolar, Gal

BSK: Ilinčić, Majtanić, Miličić (od 72. Lastavica), Ždinjak, Meter, (od 46. Karanović), Dorić, Ištvanić, Ciprić, Meseljević, Kovačić, Damjanović