Osijek – Split 2010 22:19 (13:8)
OSIJEK – Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 200. Suci: Irena Pahor i Sanja Trbović (obje Rijeka).
OSIJEK: Guskić, Ljubičić 2, Crnov 5, Šijaković, Bošnjak 3, Putnik, Krajnović, Mikulić, Stevanović, Jeršek, Miškić 5 (2), Delić (6+2), Špoljarić 2, Šerić 5, Akmadžić.
SPLIT 2010: Mijoč (1+0), Marić-Banje 2, T. Lisica 2 (1), Kežić 1, Surjan 1, Čović 2, Cvitanović, A. Lisica 3 (1), Ana Zelić, Divić 2, Stilinović (9+1), Anđ. Zelić 6.
SEDMERCI: Osijek 2 minute (Šerić 2), Split 2010 4 minute (T. Lisica 2, Anđ. Zelić 2).

Rukometašice Osijeka svladale su u 10. kolu Prve lige Split 2010 s 22:19 (13:8) i tako uspješno okončale prvi dio sezone. Osječanke su na svom parketu potvrdile ulogu favoritkinja, no za peto prvenstveno slavlje morale su praktički dva puta lomiti otpor gošći. Naime, u prvom je dijelu domaća ekipa potpuno kontrolirala susret, Splićanke su prvi pogodak postigle tek u devetoj minuti (3:1) i u prvih 30 minuta nisu uspijevale pronaći put kroz dobru obranu Osijeka. Prednost je stoga brzo narasla na „plus pet“ (8:3) i tu su razliku domaće igračice bez problema održavale, a najveće su vodstvo imale u 29. minuti (13:7). No, nastavak je donio drugačiju sliku na parketu, Osječanke su potpuno stale u napadu, a Splićanke su predvođene raspucanom Anđelom Zelić u 37. minuti stigle na samo pogodak zaostatka (14:13.) U 41. minuti rezultat je prvi puta bio izjednačen (15:15), a nakon novog poravnanja Osijek je uspio serijom 3-0 povesti 19:16 u 50. minuti, no ni tu nije bio kraj neizvjesnosti. Gošće se nisu predavale, a iako nisu iskoristile dva sedmerca u nizu približile su se samo na 19:18 (56.). Ipak, završnica je pripala Osječankama koje su pogocima Miškić i Šerić u posljednje dvije minute potvrdile zasluženo slavlje i ostanak bodova u Zrinjevcu. G. Roguljić