DRUGA HNL

U Sisku stala Cibalijina serija
Objavljeno 14. rujna, 2014.
Segesta je do pobjede stigla u drugom poluvremenu u trenutku dominacije gostiju iz Vinkovaca

VINKOVCI - Serija pobjeda nogometaša Cibalije prekinuta je u Sisku. Segesta je do pobjede stigla u drugom poluvremenu u trenutku dominacije gostiju iz Vinkovaca. Inače, susret se odigrao po vrlo teškom terenu, Sisak je jedan od gradova koji ovih dana strahuje od poplava. Segestu je vodio novi trener Mile Buinac i to je očito urodilo plodom. Domaći su poveli u 10. minuti preko Špišića, do odmora je izjednačio Puljić, da bi u nastavku pogodak koji je zapečatio vinkovačke ambicije postigao Dumobić.

SEGESTA                           2  (1)
CIBALIA                            1  (1)

SISAK - Gradski stadion. Gledatelja: 300. Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić). Strijelci: 1:0 Špišić (10), 1:1 Puljić (37), 2:1 Dumbović (59). Žuti kartoni: Križe, Svetopetrić, Bagarić, Dumbović (Segesta), Aganspahić, Filipović, Lukić (Cibalia). Cevenih kartona nije bilo.

SEGESTA: Radelić, Bartulović (od 47. Haračić), Lovrić, Križe (od 82. Tabaković), Hrnčević (od 36. Svetopetrić), Zenuni, Dumbović, Špišić, Horvat, Jokić, Bagarić.

CIBALIA: Malenica, Conjar, Puljić, Ottochian (od 63. Kujundžija), Mandić, Završki (od 46. Kvesić), Lukić, Aganspahić, Perković, Filipović, Mišić.

ZORAN TOMIĆ

TRENER CIBALIJE

U srijedu već gostujemo u Dugopolju. Vjerujem da će se igrači uspjeti regenerirati. Mladi su to momci