PLETERNICA

Slavija lako do bodova
Objavljeno 14. travnja, 2014.

Glatko su nogometaši Slavije iz Pleterenice svladali goste iz Ivankova rezultatom 3:1 te lako došli do punog plijena. Lijepi niz započeo je Valentić u 42. minuti, a nastavili Marčinković u 51. te Žafaranić u 57. minuti susreta.Tek u 83. minuti gol za Bedem postiže Ležaić. Domaćini su imali inicijativu tijekom cijelog susreta, većih trzavica i iznenađenja nije bilo, a u 39. minuti sudac Dobraš isključio je vratara Bedema Marijanovića zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora kada je domaći igrač bio u izglednoj prilici za postizanje pogotka. S obzirom na tu činjenicu, gosti su se dobro i držali s igračem manje. S. Kadić

SLAVIJA                    3  (1)
BEDEM                      1  (0)

PLETERNICA – Stadion S.Z. Šivo. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Gledatelja: 150. Sudac: Alen Dobraš (Slavonski Brod) 6,5. Strijelci: 1:0 Valentić (42), 2:0 Marčinković (51), 3:0 Žafaranić (57), 3:1 Ležaić 83. Žuti karton: Majstorović (Slavija). Crveni karton: Marijanović (Bedem).

SLAVIJA: Petković 6,5, Nikolaš 6,5, Majstorović 7, Vukoja 6,5 (od 75. Šubara 6), Ančurovski 6,5 (od 46. Abramović 7), Antunović 7, Valentić 8, Žafaranić 7,5, Peharda 6, Marčinković 7,5 (od 72. Valenta 6,5), Jakovljević 7.

BEDEM: Marijanović 5,5, Bešlić 5,5, Kostić 6, Lučić 6, Validžić 6,5, Marinčić 6,5 (od 26. Veraja 5,5), Marošević 5,5 (od 40. Škarica 5,5), Špoljarec 6, Ležaić 7, Žgela 5,5(od 52. Bionda 5,5), Jeličić 6.

IGRAČ UTAKMICE: TOMISLAV VALENTIĆ (SLAVIJA)