U KALIFORNIJSKOJ PUSTINJI NIJE IŠLO

Ništa od još jednog velikog rezultata
Objavljeno 15. listopada, 2021.
Ništa od još jednog velikog rezultata na velikom turniru. Hrvatski teniski dvojac Nikola Mektić i Mate Pavić završio je svoj put u četvrtfinalu turnira iz Masters 1000 serije u Indian Wellsu uvjerljivim porazom u dva seta (6:2, 6:3) od Australca Johna Peersa i Slovaka Filipa Polašeka.

Mektić i Pavić su u prvom setu dvaput gubili servis, a jednom u drugoj dionici, a propustili su sve četiri prilike za break koje su imali tijekom meča. Za ovogodišnje olimpijske i wimbledonske pobjednike to je deveti poraz u ovoj sezoni u kojoj su ostvarili i 58 pobjeda te osvojili devet pobjedničkih naslova.

Peers i Polašek u polufinalu čekaju pobjednike četvrtfinalnog dvoboja u kojemu će Ivan Dodig i Brazilac Marcelo Melo igrati protiv Talijana Fabija Fogninija i Lorenza Sonega. I. Li.