PRVA HRL "SJEVER"

Osječani nakon Dugog Sela sačuvali vrh
Objavljeno 24. listopada, 2021.
Rukometaši Osijeka pobjednički su prošli kroz Dugo Selo. Sastav Daga Kovačevića već do odmora imao je tri pogotka prednosti, a susret su prelomili u posljednjih deset minuta susreta kada su u 54. minuti otišli na pet pogodaka prednosti. Dotada je Dugo Selo još imalo rezultat koji im je davao izgleda da u završnici dođu do bod(ov)a. Posljednji put domaći su zaprijetili minutu i 40 sekundi do kraja kada je Pervan smanjio vodstvo Osijeka na 26:28. Ipak, gosti su preko Radovića i Ninaja, postigli pogotke za potvrdu pobjede koja ih ostavlja na čelu ljestvice Prve HRL "sjever". Osječani trenutno imaju 11 bodova, koliko i drugoplasirani KTC, koji je slavio u Prelogu 27:30. U sljedećem susretu Osijek u Zrinjevcu (30. listopada) dočekuje Požegu. K.L.
DUGO SELO  26 (13)

OSIJEK  30 (16)

DUGO SELO - Gradska sportska dvorana. Suci: Robert Magić (Varaždin) i Sandro Špiranec (Trnovec Bartolovečki)

DUGO SELO: Lončar, Činkl, Jurakić 5(2), Kociper 5, Barić, Deronja, Braut 2, Agatić, Pandža, Aramić, Raič, Neralić 9(3), Pužek, Baković 1, Šuker i Pervan 4.

OSIJEK: Vujović, Žganjer 4, Zrno 5(2), Jurić 4(2), Čurić 2, Pavlović, NInaj 4, Bošnjak, Vuković 4, Vukušić 1, Šimatić, Lukac 2, Radović 4 i Mudrovčić.

SEDMERCI: Dugo Selo 6(5), Osijek 4(4); ISKLJUČENJA: Dugo Selo 4 minute (Agatić 2, Šuker 2), Osijek 12 minuta (Zrno 2+2+2, Vukušić 2, Lukac 2, Radović 2).