PRIJATELJSKI SUSRET

Bez pobjednika u Kutjevu, remi s momčadi BSK-a
Objavljeno 22. srpnja, 2021.
U trećem ovoljetnom pripremnom susretu nogometaši bjelobrdskog drugoligaša BSK-a ostvarili su i treći rezultatski ishod. Nakon što su u prvom pripremnom susretu u gostima izgubili od druge momčadi Osijeka (0:1), a potom pobijedili Cibaliju u Vinkovcima s 2:0, remizirali su (1:1) u Kutjevu u srazu s istoimenim domaćim trećeligašem. Kutjevčane je u desetoj minuti u vodstvo doveo Deni Stojanac, a deset minuta kasnije novak u žuto-plavom dresu Ivan Žutić izjednačio je na 1:1 te ujedno i postavio konačan rezultat toga prijateljskog susreta u kojem je trener BSK-a Tomislav Steinbrückner u svakom dijelu igre izveo drugu momčad te tako dobio novi uvid u mogućnosti ponajprije onih koji se žele nametnuti nakon što je ovoga ljeta već sedam nogometaša pristupilo... Inače, trener Steinbrückner do kraja ovoga tjedna trebao bi odlučiti tko je u svlačionici prekobrojan, odnosno s kojom će momčadi BSK u sljedeće drugoligaško prvenstvo. D.L.