JURJEVAC

Denis Pintarić je dobro čuvao, a Janik Kukučka pogađao mrežu
Objavljeno 16. rujna, 2019.
Nogometaši jurjevačkog Zrinskog nastavili su berbu bodova i u četvrtom kolu! Nakon što su s prethodna dva gostovanja donijeli po bod nedirnute mreže, između čega su upisali domaći puni uspjeh najminimalnijim rezultatom (1:0), prekjučer su štićenici trenera Roberta Grnje odigrali najbolji jesenski susret s tri komada potopivši goste iz Oriovca na tamošnjem igralištu "Bara". Vratar i kapetan Zrinskog Denis Pintarić sačuvao je mrežu i nakon 360 minuta, ali su ovaj put napadači bili u prvom planu. Istaknuo se Janik Kukučka koji je vrlo brzo otvorio goste i zapečatio im sudbinu u završnici, nakon koje su domaći bili ispraćeni pljeskom. Između Kukučkinih poentiranja precizan je bio i mladi Luka Jovanović u jedanaestoj minuti nastavka čime se smjer, odnosno ostanak bodova nazirao. D.L.
ZRINSKI       3 (1)

ORIOLIK       0

JURJEVAC - Igralište “Bara”. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 250. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Kukučka (10), 2:0 Jovanović (56), 3:0 Kukučka (80). Žuti kartoni: Lukačević, Kegelj (Zrinski), Bošnjaković, Barišić, Đerek i Z. Gospočić (Oriolik). Crvenih kartona nije bilo.

ZRINSKI: Pintarić, Mihaljević, Kerovec (od 72. Dubravac), Lukačević, Dos Santos, Kukučka (od 84. Bokanović), Luiz, Begović, Aščić, Jovanović (od 69. Kegelj), Žutić.

ORIOLIK: Herceg, Velić (od 46. Z. Gospočić), Jurević, Kuzmić, Kokotović, Mijić (od 62. J. Gospočić), Bošnjaković (od 46. Jurić), Barišić, Lucić, Stubičan, Đerek.