ĐAKOVO

Nikolić donio Slaviji vodstvo, u nastavku ga “poništio” Barukčić
Objavljeno 23. travnja, 2019.
Bolju igru u prvom poluvremenu Pleterničani su okrunili vodstvom u 43. minuti, kada je u Nikolić pogodio donji kut Jukićeva gola. U 48. minuti domaći je vratar spasio svoju mrežu nakon pokušaja Šubare, a u 64. otvoreniji pristup donio im je i izjednačenje. Najljepši potez utakmice izveo je Barukčić, koji je primio loptu na dvadeset metara, okrenuo svoga čuvara i preciznim udarcem pogodio lijevi gornji kut. Taj je gol donio novi impuls domaćinu, pa je u 70. odlično pucao Hlišć s ruba šesnaesterca, ali je Karlić bio na mjestu. U završnici su obje momčadi mogle do pobjede, najprije je gostujući Ognjenčić pucao preko gola, a potom je Hlišć ima dvije prilike, no bez promjene rezultata. G.R.
Đakovo Croatia*1 (0)

Slavija*1 (1)

ĐAKOVO – Stadion Đakovo. Gledatelja: 300. Sudac: Marijo Petrović (Čazma). Strijelci: 0:1 Nikolić (43), 1:1 Barukčić (64). Žuti kartoni: Abramović, Solić, Marčinović (Slavija). Crvenih kartona nije bilo.

ĐAKOVO CROATIA: Jukić, Grgačević (od 35. Rajčević), Hlišć, Kolak, Lulić (od 59. Efremovski), Petričević, Jakić (od 46. Barukčić), Galičić, Stipanović, Damjanović.

SLAVIJA: Karlić, Marčinović, Kvaternik, Gomerčić, Ognjenčić (od 90. Bajić), Šubara, Ančurovski (od 72. Tokić), Kocijan, Solić, Nikolić (od 89. Grbeš), Abramović.