NOVA GRADIŠKA

Sloga u deset minuta riješila pitanje pobjednika
Objavljeno 11. ožujka, 2019.
Dvojbe oko pobjednika nogometaši Sloge riješili su u deset minuta. Naime, prvi pogodak pao je u 28., a drugi u 38. minuti, a oba puta strijelac je bio Marjanović. Mogli su domaćini povesti i nešto ranije, jer je sudac u 15. minuti dosudio kazneni udarac, ali s bijele točke nije bio precizan Ivan Kašljević. Utakmica je odigrana u korektnoj igri, premda treba istaknuti izlazak gostujućeg igrača Choa, koji je napustio teren zbog ozljede ramena. A.G.
SLOGA *2*(2)

VUKOVAR 1991*0

NOVA GRADIŠKA– Stadion NK Sloga. Gledatelja: 200. Sudac: Jurica Culej (Slatina). Strijelci: 1:0 Marjanović (28), 2:0 Marjanović (38). Žuti kartoni: Nema (Sloga NG), Marinčić, Tomas (Vukovar 1991). Crvenih kartona nije bilo.

SLOGA: Maričević, Kulundžić, Kašljević, Severović (od 82. Bogdanović), Ćelepirović, Udavić, Vlaović, Bungić, Gospočić (od 69. Ćosić), Blazina (od 74. Medvedović), Marjanović.

VUKOVAR 1991: Đilas, Škarica, Tomas, Cho (od 51. Gelemanović), Uhlarik, Brajković (od 89. Ceranić), Kvesić (od 76. Jahaj), Marinčić, Plum, Drahotuski, Mihajlović.