BIJELO BRDO:

Novak Marko Mlakić presudio Kutjevčanima
Objavljeno 8. veljače, 2019.
Bjelobrdski drugoligaš imao je vrlo dobrog sparing partnera u drugoplasiranoj četvrtoligaškoj momčadi iz Kutjeva. Domaći nogometaši zasluženo su pobijedili, iako o tome zorno ne svjedoči krajnji rezultat koji je odredila jedna lopta u mreži pristiglog sastava. Smještena na dojmljiv način nakon što su Bjelobrđani u 18. minuti složili akciju od vratara, odigravši desetak pasova iz prve, da bi ju ovozimski novak iz vinkovačke Cibalije Marko Mlakić zaključio poentiranjem na suprotnoj strani. U nastavku su treneri dali priliku i ostalom raspoloživom igračkom kadru, koji je taj dio susreta odigrao neriješeno. D.L.
BSK       1(1)

KUTJEVO       0

BIJELO BRDO – Igralište BSK-a. Vrijeme oblačno. Teren dobar. Gledatelja: 50. Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek). Strijelac: 1:0 Mlakić (18).

BSK: Ilinčić, Periša, Meter, Majtanić, Jalinous, Anić, Ilić, Horvat, Čikvar, Jakšić, Mlakić. Još su igrali: Žigri, Park, Ramić, Kovačić, Ištvanić, Kasač, Kobayashi, Gvozdenović, Šimičić i V. Popović. Trener: Denis Krstanović

KUTJEVO: Tokić, Pavlić, Ivanković, Nemec, Kalanj, Franjić, Ivanagić, Jelčić, Banić, Antunović, M. Majetić. Još su igrali: S. Vasić, Brus, A. Budimir, J. Budimir, Kordić, Kovačević, N. Vasić, Bošnjak, Knajc i Mikel. Trener: Petar Čuljak