TREĆA HNL "ISTOK": ČEPIN

Domaćinu bodovi do odmora
Objavljeno 22. listopada, 2018.
Čepinčani su se vratili na pobjedničku stazu uvjerljivije porazivši Bjelovarčane nego što krajnji rezultat sugerira. Već do odmora susret je bio riješen, jer su tada domaći imali tri pogotka prednosti i igrača više. U 23. minuti Agatić je iz gužve iskoristio Ivićevo ubacivanje zdesna, a sedam minuta poslije Bilobrk je poentirao nakon Krstanovićeva ubacivanje iz kuta - 2:0. U 39. minuti Muniz je Agatićev obećavajući udarac u svom 16-ercu zaustavio rukom i dobio crveni karton, a domaćini kazneni udarac, koji je realizirao Krstanović - 3:0.
U nastavku je splasnuo tempo, što su iskoristili gosti i preko Mamića u 76. minuti smanjili zaostatak. Nadanja su im ubrzo usahnula jer je nedugo zatim dosuđen novi kazneni udarac za Čepin, koji je ponovno realizirao Krstanović. Opuštanje u posljednjim trenutcima ponovno je iskoristio Mamić i Bjelovarčanima donio snošljiviji poraz - 4:2. D.L.
Dražen Lekšan
ČEPIN                      4  (3)
BJELOVAR              2  (0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 250. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod) 7. Strijelci: 1:0 Agatić (23), 2:0 Bilobrk (30), 3:0 Krstanović (40.-11m), 3:1 Mamić (76), 4:1 Krstanović (80.-11m), 4:2 Mamić (90). Žuti kartoni: Bilobrk (Čepin), Atlija i Hajdarović (Bjeovar). Crveni karton: Muniz (Bjelovar)

ČEPIN: Kordić 6,5, Bilobrk 7, Goluža 6, Rolj 6,5, Gregić 7, Gelo 6,5, Agatić 7 (od 72. Brlić -), Ivić 6,5 (od 86. Nikolić -), Krstanović 7,5 (od 82. Grgić -), Gačić 7, Batarilo-Čerdić 7,5

BJELOVAR: Beljan 5,5, Muniz 5, Nreca 5,5 (od 67. Pranjić 6), Hajdarović 6,5, Rajić 5,5 (od 65. Mamić 7), Bošnjak 6, Kuprešak 6,5, Šantalab 5,5, Trupac 6, Atlija 5,5 (od 70. Dodik -), Tominac 6

IGRAČ UTAKMICE: LUKA BATARILO-ČERDIĆ (ČEPIN)