ČEPIN

Kuburić dvostruki strijelac
Objavljeno 24. rujna, 2018.
Tigrovi iz grada papira treći je ovojesenski sastav koji je ostavio bodove pokraj Uljare. Belišćani su bolje ušli u susret, ali su bodovi zasluženo ostali u Čepinu. Nakon što su gosti propustili dvije (polu)prigode, domaći su u 17. minuiti izborili kazneni udarac kojeg je sigurno realizirao Kuburić. Isti se igrač pet minuta uoči odmora najbolje snašao u belišćanskom 16-ercu te iz gužve udvostručio vodstvo i tako trasirao put svome sastavu prema novoj domaćoj pobjedi. U 16. minuti nastavka osporio ju je mladi Radovanović dočekavši na drugoj vratnici centaršut Matokovića zdesna i svladavši sigurnog Kordića - 2:1. Belišćani su potom pokušavali posve anulirati zaostatak, ali su čvršći i iskusniji domaćini kontrolirali te nasrtaje i uspjeli zadržati prednost iz prvoga dijela igre. D.L.
ČEPIN*2(2)

BELIŠĆE*1(0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 300. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 1:0 Kuburić (17.-11m)), 2:0 Kuburić (40), 2:1 Radovanović (61). Žuti kartoni: Goluža, Gregić (Čepin), Vinogradac, Milić i Paulić (Belišće). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić, Grgić (od 89. Čavar), Bilobrk, Kuburić (od 70. Gelo), Goluža, Rolj, Gregić, Agatić, Ivić, Gačić, Batarilo-Čerdić (od 65. Krstanović).

BELIŠĆE: M. Stanić, Žaja, Tatalović (od 52. Matoković), Lacković, Milić (od 46. V. Stanić), Salapić, Ratković, Vinogradac (od 72. Paulić), Damjanović, Grafina, Radovanović.