ČEPIN

Grgić eurogolom slomio Ždralovčane
Objavljeno 10. rujna, 2018.
Zaslužena pobjeda Čepinčana, koji su otpor gostiju iz Ždralova slomili u zadnjoj četvrtini utakmice. U desetoj minuti ubacivanje Gregića iz tzv. skraćenog kornera Kuburić je iz srca 16-erca spremio iza Srbljanovića - 1:0. Gosti su izjednačili u 23. minuti zahvaljujući dekoncentraciji u zadnjoj čepinskoj liniji koja nije izbacila loptu nakon dubinskog ubacivanja iz auta, a nje se domogao Kosanović i pogodio mrežu - 1:1. U nastavku su domaći pritisnuli Ždralovčane, pri čemu je obostrano bila iskazivana nervoza, pa je novogradiški sudac pokazao osam žutih kartona te dva Čepinčaninu Kuburiću. Tada je utakmica već bila odlučena jer je snažan udarac Grgića 870.) sa 16 metara završio iza nemoćnog gostujućeg vratara, kojeg je u 80. minuti svladao i kapetan Agatić te potvrdio ostanak bodova pokraj Uljare - 3:1.D.L.
ČEPIN*3 (1)

MLADOST*1 (1)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 250 Sudac: Filip Cindrić (Nova Gradiška). Strijelci: Kuburić (10), 1:1 Kosanović (23), 2:1 Grgić (70), 3:1 Agatić (80). Žuti kartoni: Agatić, Batarilo-Čerdić (Čepin), Bošnjak, Markuuz, Furmek, Šiprak i Kočiš. Crveni karton: Kuburić (Čepin).

ČEPIN: Kordić, Grgić, Bilobrk, Kuburić, Goluža, Rolj (od 63. Krstanović), Gregić, Agatić (od 82. Lulić), Ivić, Gačić, Batarilo-Čerdić (od 66. Gelo).

MLADOST: Srbljanović, Markuz, Renić (od 21. Kočiš), Nikolić, Pleić, Vrbanić (od 78. Dodaj), Sučić, Furmek, Kosanović, Šiprak (od 75. Buzuk), Bošnjak.