TREĆA HNL "ISTOK": ČEPIN

Gosti izgubili dva boda
Objavljeno 12. ožujka, 2018.

Ivankovčani su se pokraj Uljare predstavili u vrlo dobrom izdanju, ali su se na kraju morali zadovoljiti bodom! Ambiciozniji ulaz u igru gosti su zamalo oplodili u petoj minuti kada je Bajić s 15 metara pogodio gredu. Domaći su uzvratili 14 minuta poslije kada je zdesna ubacio Krstanović, a Goluža na drugoj vratnici glavom šutirao pokraj bliže vratnice. Dvije minute kasnije čepinski je vratar opasno živio obranivši neugodan Bajićev udarac, nakon čega je odbijanac Vuksanović poslao pokraj vrata. Na istom je mjestu, u 31. minuti, završio udarac glavom Raić-Sudara nakon što je iz desnog kuta ubacio Bajić. Iz lijevog je kuta, tri minute kasnije, centrirao Krstanović, a pred vratima loptu zahvatio glavom Goluža i pogodio lijevi kut gostujućih vrata - 1:0. Minutu uoči odmora Vuksanović je centrirao slijeva, a Bajić pred vratima uklizao i šutirao pravo u Kordića.

U drugoj minuti nastavka Ždinjak se sjurio prema gostujućim vratima i zatim šutirao daleko od njih. U 51. Vuksanović je sa 17-18 metara šutirao u donji desni kut, odakle je Kordić paradom izbio loptu, a u nastavku akcije lopte se dokopao Borko i s 25 metara pogodio desni gornji kut - 1:1. Devet minuta kasnije Krstanović je odlično dubinski uposlio Ždinjaka, ispred kojeg su plavi otklonili opasnost. Gosti su u 67. minuti izigrali čepinsku zadnju liniju, ali svježi Galičić nije uspio ubaciti loptu u mrežu s nekoliko metara. Pravo je čudo da lopta nije završila u čepinskoj mreži šest minuta kasnije kada ju čak tri Bedemova igrača, iz isto toliko pokušaja, nisu uspjela ugurati. Pet minuta potom Tustonjić je uposlio Vuksanovića, čiji je udarac, s 12-ak metara, u gornji desni kut Kordić paradom obranio. D.Lekšan

ČEPIN                       1  (1)
BEDEM                     1  (0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme poluoblačno. Teren neravan. Gledatelja: 400. Sudac: Alen Dobraš (Ratkovica) 7. Strijelci: 1:0 Goluža (34), 1:1 Borko (52). Žuti kartoni: Gregić, Krstanović (Čepin) i Marijanović (Bedem). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić 7,5, Bilobrk 6,5 (od 69. Damjanović 6), Lamza 6, Goluža 7, Rolj 6, Gregić 6,5, Gelo 6 (od 79. Bilić -), Ivić 6, Batarilo-Čerdić 6 (od 67. Grgić 6), Krstanović 7, Ždinjak 6,5.

BEDEM: Marijanović 6,5, Babić 6, Lučić 6,5, Božić 6,5, Borko 7, Vuksanović 7 (od 90. Ujvari -), Raić-Sudar 6 (od 63. Galičić 6), Tustonjić 7, Stojanović 6, Bajić 7, Sambol 6,5 (od 79. Leko -).

IGRAČ UTAKMICE: LUKA KORDIĆ (ČEPIN)