HT PREMIJER LIGA KOŠARKAŠA

“Brokeri” kod "fenjeraša" zaustavili crni niz
Objavljeno 17. prosinca, 2017.

Upisali su košarkaši s Drave četvrtu pobjedu u HT Premijer ligi. U 10. kolu momčad Vladimira Krstića slavila je kod “fenjeraša” u Kašteli koja će svoju premijernu pobjedu tražit protiv nekog drugog. Nije Ribola bila bezopasna, posebice u prvoj četvrtini u kojoj je imala i prednost od osam poena (24:16). No, Osječani do isteka 10. minute prave seriju 6:0 i tako nagovještavaju uskoro preuzimanje rezultatske kontrole. Najveću prednost gosti imaju u 32. minuti (68:79), ali ni jednog trenutka nisu se mogli opustiti. Najslabija momčad lige zabila im je 96 poena, ali “stotka” je ipak bila dostatna za prekid negativne serije koja je trajala četiri kola.

N.Benčina

RIBOLA KAŠTELA              96
VROS                                     100

KAŠTEL SUĆURAC - Gradska dvorana. Gledatelja: 300. Suci: Kardum, Tomić (Zagreb), Stanković (Rijeka).

RIBOLA KAŠTELA: Kljajić 7, Šamadan 16 (5-6), Mikulić, Rhymes 19 (5-6), Pruže, Došen 23 (4-4), Galić 2 (0-2), Mandić 3 (3-3), Đugum 13 (3-6), Živković 5 (1-2), Roso, Šipić 8 (2-2).

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Boban 7 (4-4), Taylor 16 (6-7), Došen 6, Levinson, Markulin 17 (9-9), Anzulović, Šarac 14 (2-2), Krolo 2 (2-2), Jois 15 (1-4), Vrkić 8 (1-6), Turalija 15 (3-3).

REZULTAT PO ČETVRTINAMA: 24:22, 20:26, 22:26, 30:26