TREĆA HNL "ISTOK": IVANKOVO

Treći domaći poraz Bedema
Objavljeno 23. listopada, 2017.

Bedem je i treći put ove jeseni izgubio bodove na svom igralištu, što je prijašnjih godina bilo nezamislivo. Naime, momčad Slavije iz Pleternice odolijevala je pritisku domaćina i u 33. minuti golom V. Ančurovskog nakon odbijene lopte vratara Marijanovića povela s rezultatom 0:1. I nakon toga, ali i cijelo drugo poluvrijeme izmjenjivali su se napadi i prilike obiju momčadi, ali ovaj put u sastavu Bedema nije bilo raspoloženog strijelca, koji bi bar jednu od više prilika pretvorio u pogodak, a gosti iz Pleternice također su imali više prilika, ali su jednu i iskoristili. Slavija se predstavila kao mlada ali kvalitetna i kompaktna momčad, koja je u ovom susretu ipak više pokazala te zasluženo odnijela bodove iz Ivankova. D. Matanić

Bedem                    0
Slavija                     1  (1)

IVANKOVO - Stadion Grac. Teren: travnat. Vrijeme: oblačno. Gledatelja: 200. Sudac: Domagoj Vidić (Našice) - 7,5. Strijelac: 0:1 V. Ančurovski (33). Žuti kartoni: Tustonjić, Validžić, Borko, Smolčić, Lajtman (Bedem), Gomerčić (Slavija). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Marijanović 8, Babić 7,5, Smolčić 7, Validžić 7, Božić 7, Borko 7, Mrdeša 6,5, Ujvari 6,5, (od 60. Lajtman 6,5), Tustonjić 6,5, Bajić 6,5, Sambol 6,5, (od 73. Stojanović 6,5)

SLAVIJA: Blašković 7,5, Kvaternik 7,5, Gomerčić 7,5, Šubara 7,5, Mikić 8, (od 89. Dorić -), V. Ančurovski 8, (od 75. H.Ančurovski -), Martinović 7, (od 85. Ognjenčić -), M. Peharda 8, I. Peharda 7,5, Solić 7, Abramović 7

IGRAČ UTAKMICE: MATEJ PEHARDA (SLAVIJA)