
Branitelji naslova kod seniora morali se spašavati od poraza
U četvrtak je na igralište SD-a Olimpija, gdje se tradicionalno igra malonogmetni turnir "Tri kornera penal uz Osječko", izišla momčad Ninetecha, koja je prošle godine kao svojevrsni "dark horse" turnira stigla do trijumfa u seniorskoj konkurenciji, što je bilo prilično iznenađenje.
Ninetch i Lukenda trans su u četvrtak odigrali posljednji susret večeri. I ta utakmica u skupini B završila je bez pobjednika (1:1), a branitelji naslova su se spasili od poraza u posljednjim minutama susreta.
I u četvrtak je turnir otvoren susretima kod mlađih uzrasta. Kod početnika u skupini B Atomski mravi svladali su Opera group sa 2:1. U užurbanom ritmu igralo se ovoga tjedna u konkurenciji starijih pionira. Tako je u skupini A Srčani udar minimalno porazio Societe, a Lovački rog i Poganovci odigrali se bez pobjednika - 1:1. U dnevnom susretu veterana Grapa je svladala Inspekt Ing sa 2:0. Osim susreta Lukenda trans - Ninetech kod seniora su odigrana još dva susreta. U skupini C Općina Darda je s čak 8:0 svladala NK Pampas, a Jug 2 bio je bolji od Ort Klesarstva sa 2:0. U petak se zbog blagdana svetog Ante nije igralo, a tijekom vikenda bit će odigrano 14 susreta, po sedam u subotu i nedjelju. U subotu će tako biti odigran i susret najmlađih nogometaša. U konkurenciji cicibana sastat će se dvije momčadi Olimpije.
Rezultati susreta odigranih 12. lipnja: početnici: Opera group - Atomski mravi 1:2; stariji pioniri: Srčani udar - Societe 1:0, Lovački rog - Punoglavci 1:1; veterani: Inspekt ing - Grapa 0:2; seniori: Općina Darda - NK Pampas 8:0, Jug 2 - Ort Klesarstvo 2:0 i Lukenda trans - Ninetech 1:1.