Priznanje za doprinos našičkom nogometu dobio je i Toni Fruk
Nogometno središte Našice održalo je izvještajnu skupštinu, na kojoj su usvojena izvješća o radu za razdoblje od 1. srpnja do 31. prosinca 2025. godine, a koja su podnijeli: povjerenik za natjecanje, povjerenik suđenja, disciplinski sudac, Zbor nogometnih trenera i Zbor nogometnih sudaca.
Na skupštini je usvojen financijski izvještaj i izvještaj Nadzornog odbora o financijskom poslovanju za 2025. godinu. Skupština je upoznata s početkom svih natjecanja u proljetnom dijelu koja su u ingerenciji središta te utvrdila kalendar natjecanja. Uz radni dio skupštine održan je i svečani dio, tj. dodjela priznanja najboljim pojedincima i klubovima koji su obilježili proteklu, 2025. godinu.
Predsjednik Dražen Ibriks naglasio je važnost klubova našičkog središta kao sastavnog dijela Županijskog nogometnog saveza, odnosno Hrvatskog nogometnog saveza.
- Kao što se iz materijala za skupštinu vidi, detaljno smo obrazložili svaku točku dnevnog reda, ali bih posebno istaknuo svečani dio ove skupštine. Uz najbolje pojedince kod muških priznanja smo dodijelili djevojkama koje su uspješne u ženskom nogometu Osijeka i hrvatske reprezentacije, a dolaze s našeg područja. Ponosan sam i što smo dodijelili nagrade za životno djelo ljudima koji desetljećima predano rade i drže našički nogomet - kazao je Ibriks.
Najboljim nogometašem u 2025. godini s područja našičkog Središta proglašen je Marin Pavlović iz redova FEŠK-a, a njegov je klub proglašen i najboljim kolektivom. Priznanje kao najuspješniji vratar dobio je Ante Knežević (NK Omladinac Vukojevci), a iz Omladinca je i najbolji trener - Ljubiša Prodanović. Za najboljeg mladog igrača u prošloj godini izabran je Domagoj Vukić (NAŠK), najbolji je sudac Nikola Bančić, a delegat Arsen Ivančić.
Za dugogodišnji doprinos razvoju nogometa nagrađeni su Goran Novaković (NK NAŠK), Petar Radmanović (NK Omladinac Vukojevci), Miroslav Boltadžija (NK Zoljan) te Valentina Knežević (NK FEŠK). Središte je prepoznalo i perspektivne nogometašice, pa su priznanja uručena Ivani i Maji Francuzović, Luciji Horvatek, Mariji Kunštek te Lauri Libić. Posebna priznanja za doprinos razvoju nogometa dodijeljena su NK Željezničar Markovac Našički, Josipu Milinkoviću (NK Motičina), Slavku Vukšiću (NK NAŠK) te hrvatskom reprezentativcu i igraču Rijeke, koji je s našičkog područja, Toniju Fruku. Nagrada za životno djelo dodijeljena je donedavnom predsjedniku središta Ivici Valenčaku i posmrtno Željku Striliću.