Radionica u polju suncokreta
USTUPLJENA FOTOGRAFIJA
13.7.2026., 12:00
KULISA ZA NEZABORAVNE TRENUTKE

Polje suncokreta, zalazak sunca i pregršt sretnih lica na radionici u Lovasu

Polje suncokreta, zalazak sunca i pregršt sretnih lica, Lovas je ponovno pokazao koliko je posebna kulisa za nezaboravne trenutke. U malom pitomom selu Lovas održana je jedna lijepa radionica u prirodi u organizaciji cvjećarnice Jo Loo Flowers i Maja Photography, koja je okupila velik broj sudionica željnih kreativnog druženja i opuštanja među suncokretima, dres code bila je bijela odjeća, kao i polju lavande u Bogdanovcima.

Radionica suncokreta
USTUPLJENA FOTOGRAFIJA

Uz izradu vlastitih buketića, fotografiranje i čarobnu atmosferu zlatnog zalaska sunca, nastale su fotografije koje će dugo čuvati uspomenu na ovaj poseban dan.

-''Iznimno nam je drago što je upravo Lovas bio domaćin ovakvog događaja. Vjerujemo da su naši krajolici, prirodna ljepota i gostoljubivost najbolja pozornica za ovakve inspirativne priče te se veselimo svakom novom sadržaju koji našu općinu predstavlja na ovako lijep način. Hvala organizatoricama na odličnoj ideji i svima koji su svojim dolaskom pokazali koliko ovakvi događaji imaju posebno mjesto u srcima ljudi'', rekla je Lea Vidić, načelnica Općine Lovas.