25.11.2017., Zagreb - U prepunoj Areni Zagreb, Petar Graso je obiljezio 20 godina karijere. Photo: Borna Filic/PIXSELL------MOZAIK, 2 stupca
PIXSELL
12.1.2026., 14:38
Glazbeni jubilej

Petar Grašo obilježava 30 godina karijere šestim rasprodanim koncertom u Lisinskom

Čini se da ni šest koncerata u KD Vatroslava Lisinskog nije dovoljno za najvjerniju publiku Petra Graše da s njim obilježi 30 godina glazbenog djelovanja. Naime, i taj posljednji, šesti koncert, koji će održati 17. ožujka, dva dana prije 50. rođendana – je rasprodan.
- Zahvalan sam za svaki trenutak iza nas i sretan za sve koji nas čekaju. Bit će to posebna večer, poručuje splitski glazbenik.
Obljetničko slavlje započelo je koncertom u svibnju prošle godine, no zbog iznimnog interesa publike, ono je izraslo u jednu od najdugovječnijih koncertnih priča u Lisinskom. Gotovo 10.000 zaljubljenika u Grašinu glazbu dosad je na pet koncerata imalo priliku uživo s njim pjevati bezvremenske hitove poput "Trebam nekoga", "Jedina", "Ako te pitaju", "Moje zlato", "Ko nam brani", "Volim i postojim" i brojne druge koje su obilježile generacije. Koncert 17. ožujka bit će tako završnica velikog slavljeničkog ciklusa u KD Vatroslava Lisinskog, ali i emotivna predrođendanska večer u kojoj će se popularni pjevač i publika ponovno susresti ondje gdje se najbolje razumiju.