NOVI DOMAĆI KIKS SPAČVE

Vinkovčani definitivno bez Lige za prvaka
Objavljeno 5. prosinca, 2021.
Još jedan domaći poraz doživjeli su rukometaši Spačve Vinkovci. Ovaj put bodove iz Vinkovaca odnijela je momčad Poreča koja je pokazala da su trenutno u jako dobroj formi. Puno su toga ove sezone propustili Vinkovčani pa je sada posve jasno kako neće igrati u Ligi za prvaka. Od te zone dijeli ih četiri boda, a u posljednja dva kola igraju domaći susret protiv PPD Zagreba, gdje objektivno nemaju što tražiti, pa će im glavna zadaća biti u posljednjem kolu protiv Rudara pokušati izbjeći da prvi dio sezone zaključe na začelju Lige A. Kao i nebrojeno puta ove sezone i ovaj put će Vinkovčani imati za čim žaliti. Tri minute prije kraja rezultat je bio 28:28. U preostalom vremenu Poreč je postigao četiri, a Spačva Vinkovci samo dva pogotka i doživjela četvrti domaći poraz. Marin Božičević s devet, Marko Vignjević s osam te Tin Kuže sa šest pogodaka bili su ovaj put nedovoljni za osvajanje bodova i njihov ostanak u Vinkovcima. K.L.
SPAČVA VINKOVCI *30 (15)

POREČ *32 (18)

VINKOVCI - Dvorana OŠ Bartol Kašić. Suci: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (oba Osijek).

SPAČVA VINKOVCI: Čirović (5+0), Pašagić (2+0), Maroš 2, B. Mažurana 2, Nađ, Čičak 2, Božičević 9(1), Vignjević 8, Lasić, F. Mažurana, Šebalj, B. Peštić, Kuže 6, Bolanča 1, N. Peštić i Rimac.

POREČ: Krbavčić (4+0), Vladić (8+0), Muranović, Thoss 3, Krajcar 7, Vučić 1, Krbavčić, Petrov, Boka, Malinarich 1, Rađaković 7(3), Radunović, Moslavac 1, Ikanović 5, Vinković, Bošnjak 7 i Ljubić,

SEDMERCI: Spačva Vinkovci 2(1), Poreč 3(3); ISKLJUČENJA: Spačva Vinkovci 2 minute (B. Mažurana 2), Poreč 6 minuta (Krajcar 2, Vučić 2, Moslavac 2).